Pomoc drogowa Opole

Pomoc drogowa Opolskie – Opole

Telefon alarmowy: 600 885 529

Kornek – Pomoc drogowa Opole woj. Opolskie

Oferujemy usługi w zakresie pomocy drogowej, holowania oraz transportu samochodów w całej europie.

Samochody pomocy drogowej posiadają ubezpieczenie AC i OC. Firma posiada aktualną polisę OC przewoźnika, oznacza to, że ładunek jest ubezpieczony. Współpracujemy z wieloma zaufanymi warsztatami o mechanicznymi, elektronicznymi i blacharsko-lakierniczymi.

Holowanie samochodu wbrew pozorom jak by się mogło wydawać nie jest rzeczą prostą i jeżeli nie czujesz się na siłach lepiej zaufać profesjonalistom którzy posiadają niezbędne kwalifikacje do tego typu zadań.

Polegając na doświadczeniu które zdobyliśmy przez cały okres naszej działalności możemy zaoferować naszym klientom profesjonalne holowanie samochodów.

Posiadamy do tego niezbędne umiejętności oraz fachowy sprzęt który jest niezawodny w każdych warunkach.

Wystawiamy faktury VAT. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu.

Naszą dewizą jest punktualność.

Miejscowości które obsługujemy: Baborów Brzeg, Biała, Byczyna, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Góra Świętej Anny, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Ozimek, Otmuchów, Paczków, Pokój, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Turawa, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice.